dagry

Jezdíte na dovolenou se psem?

Kam se psem, když jedete na dovolenou. Berete ho sebou? Nebo zůstáváte doma, nebo ho necháváte na starost někomu z rodiny?

Já osobně se podřizuji psovi a na dovolené kvůli němu nikam nejezdím.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Možná odpovím blbě, ale když musíte hlídat psa, nemůžete třeba na zámek apod. to je dovolená?
My máme doma kočky a tak na dva dny jezdíme, víc ani ne.
Jednou jsme byli na dovolený v kempu. vedle rodina. Ženský ráno vstali, přeprali v ruce dětem trička, klábosily u chatky a pak začali vařit něco k obědu.
Tak taková dovolená by mi mohla políbit…
Když dovolená, tak buď nejedu nikam a nebo přeci těch pár korun za jídlo v restauraci mě nezabije. I kdybych si měl dát třeba jen gulášovou polívku s rohlíkem.

Další odpovědi
FOG

To bych sve zname a rodinu nikdy nevidel.
Bohuzel ho davam na mistni „veterinu“ na hlidani za uplatu a musim si to vzdy samozrejme dopredu objednat.

anonym

dejte pejska do psiho hotelu,jeden je v havirove a o pejsky se tam opravdu dobre staraji

anonym

Jezdila jsem,ale uskali to melo.Jinak ted to resim podobne jako Fog.

elektrikář

Vyhledejte si hotely kam se může jet i se psem.Je možnost se vždy předem telefonicky domluvit. Jsou i hotely pro psy kde se vám o něj po dobu vaší dovolené postarají.

aramah

Pouze po ČR. Tam kde je dovoleno se psem. Ale letos pouze návštěva rodiny, jinak je to tak, že jezdí rodina k nám.