Avatar uživatele
dagry

Jezdíte na dovolenou se psem?

Kam se psem, když jedete na dovolenou. Berete ho sebou? Nebo zůstáváte doma, nebo ho necháváte na starost někomu z rodiny?

Já osobně se podřizuji psovi a na dovolené kvůli němu nikam nejezdím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, Losos, Boooh, aramah, anonym před 5030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Možná odpovím blbě, ale když musíte hlídat psa, nemůžete třeba na zámek apod. to je dovolená?
My máme doma kočky a tak na dva dny jezdíme, víc ani ne.
Jednou jsme byli na dovolený v kempu. vedle rodina. Ženský ráno vstali, přeprali v ruce dětem trička, klábosily u chatky a pak začali vařit něco k obědu.
Tak taková dovolená by mi mohla políbit…
Když dovolená, tak buď nejedu nikam a nebo přeci těch pár korun za jídlo v restauraci mě nezabije. I kdybych si měl dát třeba jen gulášovou polívku s rohlíkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
FOG

To bych sve zname a rodinu nikdy nevidel.
Bohuzel ho davam na mistni „veterinu“ na hlidani za uplatu a musim si to vzdy samozrejme dopredu objednat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

dejte pejska do psiho hotelu,jeden je v havirove a o pejsky se tam opravdu dobre staraji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jezdila jsem,ale uskali to melo.Jinak ted to resim podobne jako Fog.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Vyhledejte si hotely kam se může jet i se psem.Je možnost se vždy předem telefonicky domluvit. Jsou i hotely pro psy kde se vám o něj po dobu vaší dovolené postarají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Pouze po ČR. Tam kde je dovoleno se psem. Ale letos pouze návštěva rodiny, jinak je to tak, že jezdí rodina k nám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek