pusinka50

Jezdíte na dálnici rychleji než povolených 130 km/hod a ostatních silnicích 90 km/hod?

Jakým způsobem udržujete stálou rychlost, sledujete pořád tachometr, hlídáte si plynový pedál, anebo se zařadíte do provozu aut a jedete podle nich nebo jedete podle výkonu svého automobilu, jednou více, jednou méně bez ohledu na případnou policejní hlídku?
Už jsem tu před časem psala, že si hlídám tachometr a je to docela vysilující, pořád koukat na tacháč a ven z okna, ale nechci platit pokutu za rychlou jízdu. Tak podle čeho se orientujete, abyste pokutu neplatili?

Odpovědi
anonym

Jsem si naprosto jist že sem budou psát hlavně ti co porušují silniční předpisy.

Ono by se tato diskuze dala klidně brát potom jako důkaz. A pro policii zas není problém z adresy počítače vypátrat kdo kde bydlí.

aramah

1564 to snad nééé,už vidím jak platím pokutu po x dní že jsem někde něco napsala fakt blbost 🙂