Shaohao

Jezdíte do práce na kole?

případně kolik to máte denně km? jak rychle jste schopni se do práce dostat. Hledám motivaci odložit auto a zkusit to také :)

Nejlepší odpověď
štamgast

Ne, pěšky. Bál bych se, že mi bicykl ukradnou.
lahny: Nejde svádět všechno na „zlí kapitalisty“… Komunisti taky nebyli svatí a bezchybní, stejně jako kapitalisti.

Další odpovědi
jáára

Jezdím celoročně. Do práce to je kousek – 10minut – rekord 7minut.

lexx

jo, ale…při vjezdu do místních železáren musíte mít na palici přilbu, na silnici ne…zajímavý paradox
jo asi 7–8 km, nejsem nejmladší, síly již nestačí a nejdál na kole jsem byl v okresním městě asi 15 km

anonym

Za komunistů do práce 4 km, takže jsem jezdil až do konce listopadu.Dnešní režim zrušil veškerou dostupnou práci v tomto městě a ZÁROVEŇ AUTOBUSY NA DOJÍŽDĚNÍ JINAM, tak jsem musel dojíždět 30 km do práce na tři směny a to, jak jistě uznáš, není na kole možné.
Nyní jsem přes dva roky nezaměstnaný a jen při schánění práce jsem za rok 2013 na kole najezdil 2500km, za r.2014 2000 km a za letošní rok 1500 km(ono v těch vedrech se nikam nechce) a na druhou stranu,UŽ JSEM OTRÁVENÝ a uvažuji o předčasném důchodu.
Takže zlatí komunisti, práce na každém kroku a BEZ FINČNÍCH NÁROKŮ NA DOJÍŽDĚNÍ.

ptáč

Někdy 3, jindy 5 km. Mám těžkou práci a blbé kolo, tak nechávám další bikery ať mě předjedou. Ušetřím za jízdné v MHD a za to si koupím pivo. Na kole mám klid, nemusím poslouchat zkouřenou mládež, smrdím si sám, nemusím stát v odpoledních kolonách. Za letošních veder mohu jezdit bez trička bez řečí.
3,5 km asi za 10–11 minut tam a zpět za 18 minut. Je to rychlejší než se potit na zastávkách. Auto na takovou vzdálenost ani nestartovat.

ReHu

Někdy. Podle počasí, podle dalších plánů, když třeba jedu ještě někam nebo něco vezu, tak autem.
Někdy taky pěšky.
Před revolucí jsem jezdila cca 15 km 2× denně od jara do podzimu.
Vždycky se mi na podzim nechtělo do busu a na jaře zase na kolo.
Výhoda byla, že když mi v zimě bus ujel, další jel za cca 1 hodinu, na kole jsem přijela do práce max o pár minut později.

anonym

v devadesátých letech jsem jezdil 10km na kole už na čtvrtou ráno. tam to bylo po většinu z kopce a domů do kopce. teď by to nešlo, jezdí zde moc aut a cyklisty ohrožují