Mili @

Jezdíte do lázní?

A do kterých???
Doplňuji:
taky jezdím každý rok do Luhačovic…
kdy tam jezdíte????
já v červnu…

Nejlepší odpověď
anonym

ano věk už na to bohužel mám,jezdím do Luhačovic a někdy do Klimkovic,jsem s oběma spokojená

Další odpovědi
anonym

Celý život na ně čekám,nejdřív jsem byla moc mladá a zdravá,ťeď jsem stará a nemocná a zase jejich přidělování odbory zrušily a být samoplátcem mi stále nějak nevychází-takže nebyla.Ale bydlím nedaleko všech západočeských lázní,jezdíme tam na výlety,ve Varech jsem byla na učňáku.

Kamix

Já jedu příští rok na jaře do lázní poprvé a jsem z toho trošku nervózní. Nevím totiž co vše je potřeba si s sebou vzít, takže raději při balení budu postupovat podle návodu z https://jaces­tovatel.cz/me­dia/co-si-vzit-s-sebou-do-lazni Snad mi nic nakonec scházet nebude.

anonym

já bud v květnu nebo z kraje léta,tak to se tam určitě jednou potkáme