RenčaR

Jezdi nekdo o vikendech a svatcich z Tyna nad Vltavou do Ceskych Budejovic rano cca na 6hod. a vecer po 19 hod.zpet?

Jezdi nekdo o vikendech a svatcich z Tyna nad Vltavou do Ceskych Budejovic rano cca na 6hod. a vecer po 19 hod.zpet?Neni autobusove spojeni.Jedna se mi o nepravidelne spolucestovani­.Dekuji

Nejlepší odpověď
quentos

že najdete někoho takového zrovna tady, je asi taková pravděpodobnost, jako že tady najdete ženicha. Na řešení těchto problémů existují spešl servry, nejznámější je www.jizdomat.cz, pak např. ještě www.spolujizda.cz