Mravenec

Jezdí k nám Tunisané také na dovolenou? Je to vůbec možné, pokud by na to měli a chtěli?

Odpovědi
Drap

Jezdit k nám mohou, neni žádný problém. Ovšem nás navštěvují o dovolené velmi výjimečně, spíše jezdí pracovně na návštěvy známých či příbuzných a podobně.

Pepa25

Potřebují víza, ale mohou (pokud zrovna není covid na jsou na seznamu vysoce rizikových zemí). Kolik jich reálně přijíždí není možné zjistit, protože statistici mají souhrnnou kategorii „africké státy bez JAR“. Určitě je ale u nich větší zájem o pracovní víza, na ta jsou ale striktní kvóty.

cappuccino

Ja bych si na takoveho Tuniskeho navstevnika dala pekny pozor! Jedna moje znama udelala zkusenost, ze ji u dveri zazvonil Turek (tedy ne Tunisan ale mohlo by to byt dost podobne). Pry ji jede navstivit. Nakonec z nej vylezlo, ze v lete sbira adresy turistek a v zime ma za ukol je navstevovat a nabizet jim koberce!!! Musi zivit celou rodinu!! A tech pohadek o nemocnych maminkach a sestrach maji v zasobe taky dost!