mosoj

Jezdí cikáni auty ?

Pokud jezdí, tak proč mají málo bouraček. Co málo , téměř žádné.

Nejlepší odpověď
anonym

Oni se cikáni nepotřebují předvádět před ostatními, jaké mají namachrovaná auta.
Někteří mají auta bez technické kontroly, takže se snaží s nimi jezdit opatrně aby nebourali a nebyla to jejich vina a ti, kteří mají zase auta drahá, tak si také dávají pozor aby nebourali, protože by se pak na úřadech mohli ptát, kde jste na to vzali když jste nazaměstnaní.

Další odpovědi
quentos

Jasně, dokonce si těmi fáry jezdí i pro sociální dávky, a nikdo se nad tím nepozastaví.

Mirdas

Samozřejmě že jezdí a někdy dokonce vlastním.

Lamalam

Jezdí. Tchánovi s ním odjeli.
Doplňuji:
Kde jsi zjistil, že mají málo bouraček? Ve statistikách nehod se neuvádí etnický původ řidiče.

lota

Jezdí – to vím, jen nevím, že nebourají.

anonym

Kdo koupí indoevropský mercedes,ať počítá s tím,že žere.
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=emhUnphvvoM

mosoj

Lamalam: Můj zdroj, do kterého ti nic není.

rigormortis

No fuj mosoji…takové pokrycetví…ptáte se a ani vás nezajímá odpověď, pouze plácání po zádech.

mosoj

Bohužel kopat do zadku zde nejde. Já jsem s odpovědí spokojen.

mosoj

quentos : úplně mimo mísu.

quentos

co je?! Ptal jste se, zda cikáni jezdí auty. Odpověděl jsem přesně na to. Tak co, sakra, ještě chcete?!

mosoj

Hele, klídek. Přece se známe. Odpověděl jste přesně na to, na co jsem se neptal.