Natt

Jestliže si člověk pronajímá byt, provize RK se platí jednou nebo každý měsíc?

Odpovědi
NikkiHeat

Jednou. Tak to je v 99,9% případů.

da ny

Mělo by se jednat o jednorázovou provizi RK – za nalezení nájemce. Má ji hradit majitel. BOHUŽEL je často požadována na nájemci. Kauce (jistina) za nájemné minimálně za 1 měsíc dopředu.
Známá předala zcela pronajímání bytu RK a ta si brala svou provizi každý měsíc.
Je třeba řádně prostudovat smlouvu.

http://www.re­alfriend.cz/pro­vize-rk/text/7847/

anonym

Podle toho, na co tě RK ´zlomí´…
😉
Obvyklé je, že služby RK platí ten, kdo si je objedná a takovou cenu, jakou si nasmlouvá.