huxa

Jestliže řekne sedmdesátiletý stařec dvanáctileté dívce, že je pěkná, pochválí ji, jestliže jí to samé řekne

šestnáctiletý chlapec, je úchyl a pedofil, proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud to řekne a myslí upřímně bez dalších myšlenek, tak proč by měl být úchyl,nebo pedofil ?

Další odpovědi
Lucijej

No proč....... sedmdesátník se obvykle už nepovažuje za sexuálně aktivního, takže jeho pochvala je prostě pochvala (.....ikdyž v dnešní době bývá nemožné možným), ale z šestnáctiletého puberťáka hormony jenom tečou a dvanáctiletá holka je pod zákonem.....

dudu

On vůbec není pedofil, snad je pouze maličko nedočkavý!

Damiana

Já bych řekla, že je to spíš obráceně…:-)

venkovan

Sedmdesátiletý stařec? Co tě to napadlo -počkej až ti tolik bude a uvidíš, zda se budeš za starce cítit. To je ještě krásný věk, leckterý muž se v tom věku ještě za krásnou ženou dokáže otočit jen hlavou – ne celým tělem
Prostě a jednoduše je to muž ověnčený životními zkušenostmi.
Myslím si, že bysi si měl zjistit co výraz pedofil znamená. Z tvého příkladu bych také mohl říci, že ten muž té slečně „vysekl“ poklonu (tedy pokud ji po tom nezval třeba domu na sbírku bažantů).