jauznewim

Jestliže průměrná rychlost lodi je 40km/h, jak dlouho bude trvat cesta z Londýna do Panamy?

Zeměpis

Nejlepší odpověď
Zbynas

Jak jsem psal vedle, stačí zadat do googlu „ship travel time from London to Panama“ a našel bys toto: http://ports.com/sea-route/port-of-brest,france/port-of-new-york,united-states/

Při 10 uzlech 22 a půl dne. Uzly si tam můžeš zadat, takže si kilometry převeď na uzly :)

Další odpovědi
anonym

Vzdálenost vydělíš rychlostí a výsledkem je doba cestování…
😉
Řekl bych, že (domácí) úkol spočívá v určení vzdálenosti, viď??
Tak navrhni řešení – zkoukneme ti to.