Altair-AC

Jestliže člověk, který provokuje, pak dostane na budku a brečí a nadává, a pak provokuje zas, co to je za nemoc?

Doufám že jsem se vyjádřil dobře …Prostě člověk ,co provokuje ,dostane na čenich ,pak brečí chvilku a pak zase nadává a provokuje ,a říká ,že ten kdo ho zbil se neumí prát ,a chce se prát znovu ,a takhle se to opakuje třeba měsíce ,co to je za nemoc nebo duševní poruchu ?

Nejlepší odpověď
iceT

My u nás takovým říkáme provokatér.

Další odpovědi
Lamalam

To je masochismus.

Kepler

Myslím, že nejde ani o nemoc, ani duševní poruchu. Může jít o frustrovaného jedince, třeba s pocitem méněcennosti a potřebuje si něco dokázat. Je to svým způsobem tak trochu ubožák, ale kdo ví? Třeba ho první úspěch katapultuje až…