Renuša

Jestliže chci pracovat na lodi, musím mít nějaký průkaz?

Jedná se o práci strojníka. Dosažené vzdělání ÚS

Nejlepší odpověď
beer

Všeobecně:
Pro práci na lodi jako obslužný personál potřebuješ např. zdrav.průkaz a podle druhu práce i výuční list do kuchyně, obdobně jako číšník-barman atd.
Pokud chceš pracovat jako strojník, lodník ap. potřebuješ zase oprávnění k těmto činnostem.
Další a konkrétnější informace ti určitě sdělí zástupce společnosti u které se budeš ucházet o místo, případně majitel, inzerent atd.