huxa

Jestliže chci mít vlastní porno stránky, je to počítáno jako ostatní webové stránky, nebo potřebuji nějaké povolení, ..?

Odpovědi
blesk26

Povolení asi nepotřebuješ, ale bylo by vhodné zkontrolovat zákon ohledně toho, jak stránku zabezpečit proti přístupu dětí … určitě na to nějaké kouzelné paragrafy budou.

anonym

Povolení nemusíte mít, ale stránky musíte mít na vlastním serveru.

KdoSiOdJinud

nic z toho, ani vlastní server to nemusí být – jsou dokonce i v čechách poskytovatelé hostingu přímo na adult