Petr__

Jestliže byli Batmanovi rodiče mrtví, tak jak se potom narodil?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem, že B. bylo 10 let, když byli jeho rodiče zastřeleni. Jesttli je to zpracované jinak, nevím, nesleduji

"´Bruce Wayne = Batman se narodil roku 1914 v Gotham City tamnímu filantropu Thomasi Wayneovi, vyhlášenému chirurgovi, dědici Wayne Enterprises a rozsáhlého majetku rodiny Wayneových, jejíž vlivné a uznávané kořeny ve městě sahají až do sedmnáctého století, a jeho ženě Martě Wayne (za svobodna Kane) z neméně mocné gothamské rodiny vlastnící společnost Kane Chemical.

V roce 1924, když bylo Bruceovi pouhých deset let, byla Wayneova rodina při cestě z kina přepadena pouličním zlodějem Joeyem Chillem. Přestože se Thomas snažil spolupracovat a kriminálníkovi vyhovět, Chill zpanikařil, oba rodiče zastřelil a utekl, nechajíc malého Bruce s jejich mrtvolami úplně samotného. Ironií v této tragické události zůstává, že Chillův iracionální tah byl vyprovokován na členy nižší vrstvy tvrdě dopadající gothamskou krizí, právě proti které Wayneovi bojovali.

Kleče v krvi svých mrtvých rodičů pod omšelou pouliční lampou ve špinavé gothamské uličce si Bruce Wayne přísahal, že zasvětí svůj život boji proti zločinu atd.

http://www.ed­na.cz/batman/bat­man/zivotopis/

Další odpovědi
odik

Protože umřeli (byli zastřeleni při přepadení) až po jeho narození.

štamgast

Fantasy chlapče, tam je možný všechno…

anonym

Vystoupil z nich duch svatej a ten se proměnil v Batmana.
Pak jim uletěl.

lexx

věříš pohádkám ? ale, ale, takový velký kluk…

odik

štamgast, Jugar: Když to nevíte, tak tady nepište bláboly. Vysvětlení je naprosto logické a byl na to i flashback ve filmu.

anonym

Odíku,my to víme,ale stejně to nezměníš.