hanulka11

Jestlipak víte k čemu se používá footbag?

Doplňuji:
Správně -myslela jsem hakisák s ním se footbag hraje.

Nejlepší odpověď
kropitko

Footbag je rychle se rozšiřující sport, který hrají mladí lidé po celém světě. Je často zmiňován jako „Hacky Sack“ (podle názvu produktu firmy Wham-O, Inc.). Footbag existuje jako soutěžní sport již od 70-tých let. Každý rok se pořádá mnoho footbagových turnajů a festivalů po celém světě. K hraní je třeba míček (hak) sešitý z panelů látky či kůže, boty, trochu místa a alespoň dva kamarády. V kruhu si hak posíláte dokola za pomocí všech částí těla, kromě rukou, přičemž se snažíte, aby vám hak nespadl na zem. Tato varianta je stále nejpopulárnější a nejhranější variantou footbagu a je v podstatě předchůdcem freestylu. Může se také hrát přes síť, kdy se hra podobá nohejbalu.

Zdroj: http://www.fo­otbag.cz/cs/fo­otbag/34-co-je-footbag.html

Další odpovědi
anonym

Nepoužívá se k ničemu. Footbag je rychle se rozšiřující sport, který hrají mladí lidé po celém světě.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fo­otbag

anonym

Nebo take hacky sakc?Sportuje se s tim.