Mili @

Jestlipak už jste si dali novoroční předsevzetí?

Doplňuji:
Ať nám to všem vyjde!

Nejlepší odpověď
irij

Mili, už jsem jednou psal. Je lepší dát si předsevzetí, že po celý rok budu reagovat na přicházející podněty podle svého nejlepšího svědomí. Dát si předsevzetí k něčemu konkrétnímu obyčejněnebývá dodrženo.

Další odpovědi
Miroslavst

Jo dal. Že zůstanu jaký jsem :D

sofie

jako každý rok,že se nebudu nervovat a že se budeme mít líp,ale každý rok je čím dál těžší to dodržet,ale snad jako každý rok se o to snažím a zatím se dařilo věřím že se mi to povede i letos,jen at už hlavně nic nezdražují

anonym

Já pořád to samé!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zhubnu-prestanu-kourit-nebudu-pit-zacnu-jist-zdrave

panenka

jo jo Mili dala ted se ho pokusím si ho jen splnit 🙂

hanulka11

já si dala předsevzetí, že si žádný dávat nebudu a budu žít tak -jak nejlíp budu umět

vecernice

Pracuju na tom,ale mám obavy,že pak na sebe budu naštvaná,že to zase nedodržím.Musím se víc snažit.

dagry

Zbytečné !!!!

Michal

Ne a nedám si.

Radak

Já si ho teprve dám, mám jich připravených několik.