Avatar uživatele
tomíček854

Jestli už se to nebude opakovat

Dobrý den chtěla bych se zeptat před rokem jsem v práci utrpěla nervové zhroucení hlavně mi k zhroucení přispěla otcova mrtvice chtěla bych se zeptat jestli se to nervové zhroucení bude opakovat nebo už ne teď už chodím 5 měs.do práce ale stále si nemohu zviknout předem děkuji za odpověď Simona

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5204 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

No to víte Simono,že se to opakovat v žádném případě nemusí.
Já vám doporučuju toto:Na psychiku působí vůně,zkuste se jimi obklopit doma i všude jinde(aviváže,a­romalampy,par­fémy atd…),často ale v přiměřeném množství,protože nic se nemá přehánět.Opravdu to pomáhá!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jitka77

myslim ,ze nesmyte myslet na spatne veci,urcite hraje roly i psychika

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

ZŘEJMĚ JSTE UTRPĚLA NĚJAKÉ NERV.ZHROUCENÍ Z TOHO ŽE VÁŠ TATÍNEK DOSTAL MRTVICI.OPAKOAT BY SE TO NEMĚLO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Nechci vás strašit,ale já se hroutím nervově vždy když mám velký problém.Zhroutila jsem se když jsem v jeden den přišla o práci i o manžela,když matka onemocněla a zemřela.Pomáhá mi příroda,koníčky a také modlení.Vždy se něco přihodí a člověk se slabší náturou to neustojí.Je třeba myslet pozitivně a mít kolem sebe někoho kdo pomůže.Když je člověk sám je to horší.Zkuste meditovat,číst knížky duchovního charakteru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek