StreeHonzák

Jestli to jde v normálních windowsech nebo jen přes program ?

Chci se zeptat de nejak normalne nastavit ve windowsech automatické vypínání počitače nebo jennom pres programy ?

Nejlepší odpověď
hem

Automatické vypnutí můžeš provést i bez speciální aplikace přes naplánované úlohy a program shutdown. Pro nastavení stačí projít a nastavit vše tak, jak ukazují snímky obrazovek pod uvedeným linkem.

Zdroj: www.coderetar­d.com/2008/06­/18/automatic-windows-shutdown-with-scheduled-tasks/

Další odpovědi
Chico

Ve Windows takový nástroj pokud vím není, nicméen jde to udělat příkazev v konzoli, ale určitě nejpohodlnější je to přes ten nějaký program který bdue mít ještě nějaké funkce navíc.
Doplňuji:
do konzole staci napsat shutdown /i a je to i graficky. Takže je.