stear

Ještěrky – zazimování

Zdravím, nevěděl by tu někdo, jak je to se zazimováním ještěrek? Pokud by byla ještěrka v teplém prostředí, je může žít bez zazimování? Nebo je snad jejich zimní život důležitý?

Nejlepší odpověď
beer

Pokud ještěrka ve své domovině přezimuje, je potřeba toto dodržet i v chovu.
Více přesnějších informací najdeš třeba tady:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=je%C5%A­1t%C4%9Brky+chov&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=X3he­ToipI4qg-AbNqameAg

Další odpovědi
www

Přesně jak píše Beer, možná by např. středoevropská ještěrka nějaké nezazimování přežila, na její kondici by se to ale projevilo, předpokládám, velmi negativně.