Elizabetha

Ještě mám jednu otázku,když nejedeme přes žádnou cestovní kancelář,ale sami,seženeme snadno ubytování?Děkuji.

Chtěli bychom s manželem vyrazit do Itálie k moři,jekož bydlíme ve Švýcarsku,tak odtud to máme celkem dalo by se říci kousek.Neporadí nám někdo,prosím,kde je dobré zajet tak aby to nebylo od nás nějak moc daleko?A jaké ubytování je tam lepší,v soukromí anebo v bungalovech?A ko­lik asi stojí na den?

Odpovědi
Drap

Kamkoli,dobré ubytování je jen otázkou dostatečných finančních prostředků. Seženete ho všude.

Arne1

Pokud jste zvyklí na Švýcarské ceny, tak si myslím že v Itálii to budete mít levnější. A jestli soukromí nebo bungalov – to přece záleží na vašich preferencích a taky zda budete cestovat a shánět nocleh na 1–2 noci nebo na celý týden. Osobně preferuji „Frienwohnung“ kde je automaticky kuchyňka a člověk si může sám vařit a není s jídlem limitován co a kdy mu dají.