simonka

Ještě k tomu na jaký úřad se obrátit?

Ještě k tomu na jaký úřad se obrátit nebo kam zaslat stížnost? Nám ani tak nejde o to, že to spolu táhnou a ona má veškeré výhody, ale je tu plno práce a ona bere plat za nic, je zlá a jen se nám vysmívá, pomlouvá a terorozuje.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Asi jediná možnost bude při volbách dát hlas komunistům, a modlit se aby vyhráli a zavedli opět staré „praktiky soudruhů“.
I když zrovna tyto praktiky (milenecké protislužby) byly občas běžné i za totáče…

Další odpovědi
anonym

s tím asi nic moc neuděláte jedině si s vedoucím promluvit všichni společně říct co vám vadí a navrhnout řešení,druhá možnost upozornit na to nadřízeného vašeho vedoucího

pondělí

bumbelesi,nebylo to v minulosti v takzvaných soudruzích,těch tady bylo asi 12 000 000 bez kojenců,ale vše je v blbosti lidí,a blbost ta je věčná,minule i nyní