simonka

Ještě k tomu jak se bránit?

bratr dostal od soudu tu smlouvu, kterou ona uzavřela na jeho jméno s realitní kanceláří. Je vůbec možné, že RK může uzavřít takovou smlouvu? Když jsem volala do té RK – je tam uvedeno všechno, jména, tel. atd. odpověděli, když ona platí, tak jim je to jedno, hlavně, že platí (jako finance)a já se do toho nemám plést. děkuji všem za odpovědi. Je mi líto bratra dříve fajn kluk na všechno šetřil a nyní mu zbyly jen oči pro pláč a ubytovna.

Odpovědi
SETH

Je přece jasné, že se musíte obrátit na právníka. A pokud je bratr ze své životní situace v těžké depresi, ať vyhledá psychologa. Zapomeň na to, že „on přece není blázen“. Dobrého psychologa poznáš i tak, že nemá moc volných termínů. Platí ho zdravotní pojišťovna. Pokud mu opravdu chceš pomoci, tak mou odpověď promysli. Když bude psychicky v pohodě, vyřeší své osobní záležitosti mnohem snadněji.