Lara00

Ještě jsem to nedostala. Co mám dělat?

Už jsem to měla 15.6. dostat, ale furt nic. Jsem docela zoufalá, protože jsem s tím počítala a na začátek července mám něco naplánovaného a nemůžu to zrušit. Nevím čim by to mohlo být. Většinou jsem to měla kolem 15.-20. ale teď furt nic. Je mi 15, žádné prášky neberu a žádného partnera jsem neměla. Už nevím co dělat.

Nejlepší odpověď
gecco

Já taky ne – a to je mi skoro 49…
😁

Co takhle zajít na gyndu, co myslíš???
Obecně – vrámci puberty je i značná nepravidelnost víceméně normální – takže spoléhat se na nějaký termín menzes je – v tvém případě, naprosto nesmyslné.

Další odpovědi
Dochy

Pokud vím, tak občasné nepravidelnosti jsou poměrně normální. Zvlášť v 15. Pokud budeš mít pochybnosti, samozřejmě je rozumné jít se poradit s gynekologem…

setapouch

Obrat se na odesilatele.

Michèle

V pubertě jsou výkyvy menstruačního cyklu úplně normální. A pokud jsi s nikým nic neměla, nejspíš se nemáš čeho bát, ještě to klidně můžeš dostat.

Human

Nenapisala si, o com vlastne pises (okrem bezvyznamneho „to“).