Ještě jsem nedostal info o smazání mých otázek a odpovědí! Jak jste na to vy ?

Tak jsem se konečně dočkal info o smazání mých odpovědí. Byly 4 a všechny byly smazány z jednoho zdroje, tedy od jednoho z uživatelů. Nebudu jmenovat, ale mnozí z vás se dovtípí o koho jde. Čest jeho další práci!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Mně žádný nemažou, pokládám kvalitní otázky a odpovědi, není co mazat :DDDD

Další odpovědi
gecco

Ale jo, občas mi nějakou odpověď máznou – ale solidní info – kdo a proč – stále chybí…

___
No – tak já ještě pořád asi nejsem na řadě – žádné info…

setapouch

Z cca dvaceti skrytych prispevku za posledni dva tydny mi prislo jedno nebo dve oznameni o smazani. Vetsina nebyla ani vracena. Nechapu, proc admin tolik lpi na funkci, na kterou evidentne nestaci.

anonym

Info o smazání nebo skrytí nevhodné otázky či odpovědi ti admin pošle tak do týdne.
Teď má dovču,tak vydrž,každej tu nemoge bejt furt jako někdo.
Pochopíš to?
Mě jich bylo za poslední 4dny smazáno 5 a taky si tu nestěžuju.
Někdy mi připadáš jak malý dítě co mu bábovičku někdo rozkopl a pláčeš nad tím a žaluješ a žaluješ.

anonym

gecco, ba ba.