Džanička

Ještě jednou se vrátím k otázce ohledně používání fotografií..

Jestli jsem to dobře pochopila, tak já si můžu stáhnout pěknou fotku zpěváků a herců a doma je předělat na obraz (speciálně vyrobený).. Budu to mít doma pro svoje potěšení.. ALE pokud bych chtěla uspořádat NEPRODEJNÍ výstavu těch obrazů, tak to vlastně taky můžu, nebo ne?? Když to nebudu prodávat.. Tam ty obrazy budu jenom ukazovat.. Jde to takto, nebo mám prostě smůlu.. Kde případně koupím licenci na fotky, které bych chtěla používat..

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud na té výstavě nebudeš vybírat vstupné, nebo na ni jinak vydělávat, tak můžeš. Autory sdružuje OSA, nebo se pak obrátit na autora konkrétní fotky. Ale nejlehčí bude si to udělat z vlastních fotek.