Slezan

Ještě jednou s oddíly na pevném disku.

Mám na disku dva oddíly, jeden má velikost 149GB, je na něm operační systém Windows Vista, na druhém oddílu je 139GB a k tomu mám téměř 10GB nepřiděleného místa, které chci využít pro jeden z oddílů, ten větší. Nedaří se mi žádným způsobem tyto oddíly zvětšit o dyných 10GB, začínám mít pocit, že je to nemožné.

Odpovědi
Hudler

To ti nepůjde. Ty ten oddíl nesmíš používat, abys ho mohl upravit. Raději to nech někomu, kdo tomu rozumí více. Než si smažeš nějaké data.

anonym

Pokud se budeš omezovat jen na ten základní software dodaný microsoftem spolu s Windows tak ti to samozřejmě nepůjde …

… zkus raději toto http://www.oo-software.com/ho­me/en/products/o­opartitionmana­ger/index.html

… který mimo jiné umí i zmenšovat/zvět­šovat partitions