sasana

Ještě jednou o víře…

Už jsem vám tu psala o víře v boha, kterou moje známá uznává. Tentokrát mně poslala e-mail kde mě zve na konferenci.Posílám vám zde odkaz, který mně poslala. Nevím co si o tom mám myslet.
http://konferen­ceohne.cz/

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, co chceš odpovědět. Zřejmě se jde o jednu z mhoha sekt. A nebo jsi nám to poslala, aby jsme se taky nachytali a aby jsi udělala reklamu tomuto spolku ?

Další odpovědi
dědapetr

Co se týče výry se musíš rozhodnout sama.Jestli se chceš účastnit konference je na tobě a pokud chceš názor tak já bych se toho nezúčastnil.!Pokud se ta známá chová tak že nutí k víře,tak je to špatně,protože víra je na základě svobodného rozhodnutí.
Doplňuji:
Nestihl jsem to opravit,omluva.

chudst

Ve vasi predchozi otazce to bylo receno jasne. Pokud o to nestojite, dejte ji to jasne slusne najevo. Pokud to nepomuze, dejte ji to najevo razantne (ale porad slusne). A pokud ani to nepomuze, pak se s ni prestante stykat.

Je-li to normalni zena, pak vam vyhovi a nebude vam otazku sve viry predhazovat. Je-li to fanaticka, tak si na ni musite davat obrovsky pozor.

A dedopetre, omlouvam se, ale „vyry“ me pobavily :)

Rocker

Hezkej klip,tolik nás nebylo ani na Kabátech:-)

chudst

dedapetr: ja vim, ze to byl jen preklep, vsude jinde to pisete spravne, vubec se prosim vas neomlouvejte! Ale pobavilo me to, ja v prvni chvili opravdu nechapal, co mate se „sovama“, nez mi to za okamzik doslo; holt jsem mel delsi vedeni :)