arygnoc

ještě jednou -iv-

je tady pár lidí, co shánějí na -iv- kontakt.

synovče její, co kdybys ji přesvědčil, ať se v profilu odhalí (aspoň trošku, stačí e-mail)

Nejlepší odpověď
anonym

Profil byl otevřený jen kratičce v prvopočátcích v únoru t.r.
Tajemník fanklubu iv jej prý má, ale nevím zda má povolení jej sdělit.
Doplňuji:
Milý chudst, chválím tě za rozvahu a diskrétnost i pochopení pro slabůstky tvé tety. Jsem rád o to více, že po svatbě i ty budeš mým adoptivním synovcem.
Nedivím se iv, že si tě vyhlédla, jsi jeden z mála mladých se zdravým rozumem a i dnes už poměrně řídkou slušností (myšleno u dnešních mladých).
Uf, až mi zrudly uši, mužskýmu jsem naposled lichotil snad někdy na vojně.

Další odpovědi
chudst

Presvedcovat ji v tomto nebudu, omlouvam se :) Zkuste ji napsat PM, treba vam odpovi. Jsou lide, kteri verejne nechteji svuj mail sdelovat – a to respektuji.
Doplňuji:
Pane doktore, tak ted jsem se zacervenal zase pro zmenu ja, dekuji za tolik poklon! Uz onehdy jsem se tu zminil, ze si vas vazim a tudiz s cistym srdcem muzu rict, ze i ja jsem rad, ze vas budu mit za stryce :) // Pro ostatni: ne, tohle neni telenovela, tohle je Odpovednela :P //

A nevim, myslim si, ze slusnych mladsich lidi je spousta. (Bohuzel, neslusnych taky a jsou videt daleko vice, proto to vypada, ze slusnych lidi ubyva.) Kazdopadne – opet dekuji. Jen nakonec vas poprosim, at klidne priste moji prezdivku sklonujete; „mily chudst“ mi nezni moc cesky a ja mam cestinu rad. Kazdopadne, tesim se na svatbu, koukal jsem, ze za posledni cas jste se hodne vyhoupnul nahoru, takze i vy budete zlaty co nevidet :)

anonym

Ary .. napisu to asi takhle : Pisu si a mam kontakt na 4 uzivatele. Nechci ale napsat o koho jde .. je to zbytecne a sama se nikdy nikoho neptam , kdo si s kym pise. Zaroven napisu , ze nikdy s nikym " nerozebiram " ostatni uzivatele . Sama jsem zkontaktovala jednu uzivatelku – damu !!! , ne zenicha !!
🙂 A jednoho mladickeho pana – ve veku meho mladsiho syna ( no , a ted jsem vam to rovnou mohla napsat kdo to je ) 🙂 a pak 2
" zenisi " ( ale to jeste chudaci nevedeli , ze budou zenisi , ze po nich hned skocim ) 🙂 , tak ty me pres odpovedi napsali , jestli bych jim mohla napsat ( nebo tak nejak ).
Tim chci napsat , ze ja s tim problem nemam , vam napisu rada , ale se slibem , ze kontakt na me nebudete posilat dal.
Kdokoliv jiny , kdo by chtel neco osobneji poradit , nebo cokoliv jineho , at " nenapadne " napise a ja se ozvu. 🙂

  • iv-

anonym

Ad iv, neboj, tvůj fanklub tě nezradí.
Nechává na tobě komu dovolíš důvěrnosti.

anonym

Dr. Axl , ja nemam zadny fanklub. 🙂 To by jste ho pak mel i vy , Ary , vsechny nase " holky " tady , kluci i panove … duvernosti neumim rozdavat , ani moc prijimat. Ani tady , ani v soukromi. ☹ -iv-