Avatar uživatele
arygnoc

ještě jednou -iv-

je tady pár lidí, co shánějí na -iv- kontakt.

synovče její, co kdybys ji přesvědčil, ať se v profilu odhalí (aspoň trošku, stačí e-mail)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, barnajka, anonym před 4624 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Profil byl otevřený jen kratičce v prvopočátcích v únoru t.r.
Tajemník fanklubu iv jej prý má, ale nevím zda má povolení jej sdělit.
Doplňuji:
Milý chudst, chválím tě za rozvahu a diskrétnost i pochopení pro slabůstky tvé tety. Jsem rád o to více, že po svatbě i ty budeš mým adoptivním synovcem.
Nedivím se iv, že si tě vyhlédla, jsi jeden z mála mladých se zdravým rozumem a i dnes už poměrně řídkou slušností (myšleno u dnešních mladých).
Uf, až mi zrudly uši, mužskýmu jsem naposled lichotil snad někdy na vojně.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Presvedcovat ji v tomto nebudu, omlouvam se :) Zkuste ji napsat PM, treba vam odpovi. Jsou lide, kteri verejne nechteji svuj mail sdelovat – a to respektuji.
Doplňuji:
Pane doktore, tak ted jsem se zacervenal zase pro zmenu ja, dekuji za tolik poklon! Uz onehdy jsem se tu zminil, ze si vas vazim a tudiz s cistym srdcem muzu rict, ze i ja jsem rad, ze vas budu mit za stryce :) // Pro ostatni: ne, tohle neni telenovela, tohle je Odpovednela :P //

A nevim, myslim si, ze slusnych mladsich lidi je spousta. (Bohuzel, neslusnych taky a jsou videt daleko vice, proto to vypada, ze slusnych lidi ubyva.) Kazdopadne – opet dekuji. Jen nakonec vas poprosim, at klidne priste moji prezdivku sklonujete; „mily chudst“ mi nezni moc cesky a ja mam cestinu rad. Kazdopadne, tesim se na svatbu, koukal jsem, ze za posledni cas jste se hodne vyhoupnul nahoru, takze i vy budete zlaty co nevidet :)

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ary .. napisu to asi takhle : Pisu si a mam kontakt na 4 uzivatele. Nechci ale napsat o koho jde .. je to zbytecne a sama se nikdy nikoho neptam , kdo si s kym pise. Zaroven napisu , ze nikdy s nikym " nerozebiram " ostatni uzivatele . Sama jsem zkontaktovala jednu uzivatelku – damu !!! , ne zenicha !!
🙂 A jednoho mladickeho pana – ve veku meho mladsiho syna ( no , a ted jsem vam to rovnou mohla napsat kdo to je ) 🙂 a pak 2
" zenisi " ( ale to jeste chudaci nevedeli , ze budou zenisi , ze po nich hned skocim ) 🙂 , tak ty me pres odpovedi napsali , jestli bych jim mohla napsat ( nebo tak nejak ).
Tim chci napsat , ze ja s tim problem nemam , vam napisu rada , ale se slibem , ze kontakt na me nebudete posilat dal.
Kdokoliv jiny , kdo by chtel neco osobneji poradit , nebo cokoliv jineho , at " nenapadne " napise a ja se ozvu. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad iv, neboj, tvůj fanklub tě nezradí.
Nechává na tobě komu dovolíš důvěrnosti.

před 4624 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl , ja nemam zadny fanklub. 🙂 To by jste ho pak mel i vy , Ary , vsechny nase " holky " tady , kluci i panove … duvernosti neumim rozdavat , ani moc prijimat. Ani tady , ani v soukromi. ☹ -iv-

před 4624 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek