alexandra

Ještě jednou hry ve Windows7

Už nemůžu přidávat doplnění otázky tak to píšu znovu. Ať hledám,jak hledám,tak nic.Já mám v pravém sloupci toto: Název počítače,doku­menty,obrázky,hud­ba,počítač,ovl­.panely,zaříze­ní a tiskárny,výchozí programy,nápověda a podpora. Toť vše.Ale moc díky za odpovědi,kdyby Vás ještě napadlo,kde bych to mohla mít,tak pište
Doplňuji:
Díky Michalovi,jeho odpověď byla správná!!! Už to tam mám.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Možná hry nejsou nainstalované

Ovládací panely > Programy >Zapnout nebo vypnout funkce Windows a zaškrtni hry
Doplňuji:
Odměna bude, když se přihlásíš na plavecký kurs a pošleš mi certifikát, že jsi plavecký kurs úspěšně dokončila na vyznamenání.

to je 500m na hladině a 50m pod vodou (bez držení nosu a s otevřenýma očima)

Další odpovědi
Alesh

  1. otevři nabídku Start
  2. klikni na ni pravým, někde mimo jakoukoli položku
  3. zobrazí se ti nabídka s jedinou položkou „Vlastnosti“, vyber ji
  4. vyber kartu Nabídka Start
  5. klikni na tlačítko „Přizpůsobit“
  6. u položky Hry vyber „Zobrazit jako odkaz“