slevin

jeste jedna otazka.muze se nekdo dostat i na mail?kdyby se podivali do historie?mam historii mazat?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud budete mit bezpecne heslo a budete ho rekneme kazdeho ctvrt roku menit,neni duvod proc by se vam do emailu mel nekdo dostat.

  • bezpecne heslo vypada treba takto

C4d4HFn2Yv
..dostatecne dlouhy nahodny sled znaků (velká i malá písmena) a čísel.

Můžete v heslu pouzit i speciální znaky, ale neni to vylozene nutne … @#$%^&* … ale není to nutné

Heslo „Veronika“ nebo „Tojetajný“ rozhodne není bezpečné 🙂

Další odpovědi
arygnoc

možná máte až paranoidní představy, stejně Vás všude sleduje x robotů (jak na síti tak v telefonu).
takže pouze osobní styk (když jsou ty správy tak důvěrné) a najelépe v nějakém mrtvém jazyku který nikdo kromě Vás a příjemce neovládá.

Michal Kole

Policie zvedne telefon, zavolá tvému poskytovateli mailu a on jím je povinný to ze zákona poslat.