Avatar uživatele
Hudler

Ještě jedna otázka k zamyšlení. Znáte nějakého Roma studujícího při zaměstanání?

Nechci být rasista, ale tohle mě donutilo přemýšlet: http://kecy.rou­men.cz/roumin­gJokes.php?id=2969­#2969

Doplňuji:
Doplněno: Nemyslím si, že jsou všichni špatní, ale problém je v tom, že více jsou vidět ti, kteří dělají bordel. Proč se ti vzdělaní nesnaží, aby se některé problémy vyřešili? Místo toho nechají známé, ať dělají co chtějí? Proč nenavrhnou řešení? Určitě vědí více než já, tak by mohli více poradit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, flodur před 4939 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

O,ou,ale člověka který je tolerantní k menšinám ani v duchu nenapadne něco takového řešit…

ANO,znám cikána,který studuje při zaměstnání,dokonce má dvě práce,jeho matka také pracuje,sestra je doma s miminkem…ne­házejte všechny do jednoho pytle…

P.S je to to samé,jako kdyby oni si mysleli o nás všech,že jsme nějací náckové,kteří se jim chystaj ublížit…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

neznám. ale znám jednu romku která si vzala bílého chlapa, pracuje jako zdr.sestra, za svého manžela platí dluhy, porodila mu krásné dítě, a hned po mateřské zase nastoupila do práce. a dle mého názoru není zodpovědná za to že její „známí“ co bydlí kousek od nich kradou a nepracují.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Ptáte se, odpovídám – ano, znám. Nejsou to žádné zástupy davů, ale jsou tací a mají mou pativ.
Doufám, že stačí stručná odpověď, protože mám zkušenost, že lidé, kteří začínají větu slovy „Nechci být rasista, ale…“ většinou vůbec diskutovat nechtějí a přemýšlet je nedonutí nic.
Doplníte prosím otázku o vysvětlení, na co jste po mé odpovědi po dlouhém přemýšlení přišel?
Doplňuji:
Jestli Vás toto téma opravdu zajímá, můžete spojit příjemné s užitečným a přečíst si knihu „Narodila jsem se pod šťastnou hvězdou“ od Elen Lackové http://www.czsk­.net/svet/clan­ky/osobnosti/lac­kova.html
Zde najdete spoustu odpovědí na otázky, které Vás zajímají. Kniha je velmi čtivá, nudit se nebudete.
Podobně zajímaví lidé s podobně zajímavými osudy žijí i dnes.

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
speed.xx

Studiji STŘEDNÍ školu, pracuji, a podnikám jako realitní makléř v jedné z nejlepších realitních kanceláří. Moje píle, a vytrvalost mi dovolily smát se lidem jako jste vy, kteří senechají strhnout proudem a myslet si o cigánech jen to nejhorší, a přidám radu, probud te se…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hudler

To kapka: tak to o Elen Lackové jsem si přečetl, ale takových lidí je velmi málo, ne? Osobně neznám nikoho.

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek