Jendahun je bronzovy !! 🙂Blahopreji. P.S. ( Ehm , myslim , ze je dulezite mit nekoho " v zaloze ) 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Také se připojuji.

Další odpovědi
Andělé

Další bronzový 🙂
Moc gratuluji:-)

anonym

Kromě gratulace, dúrazné varování! Iv je jako kudlanka nábožná, poté, co mne posadila na křeslo tortury, chápu, že potřebuje mladšího náhradníka, chudák, kdyby věděl, co ho čeká.
Ale snad se nakonec v tom Tibetu nějak všichni vejdem, iv+17?!
Doplňuji:
Jakožto oddaný skorochoť, potvrzuji vidimaci, aktuální stav 1 001 bodů.

anonym

Přidávám se ke gratulaci.

casey

Take gratuluji a vzhuru ke stribru

arygnoc

gratuluji.

  • iv-:

vám je dlouho čekat na zlato, že?
a potom už nic (žádné mety?)?

;)

jendahun

Tož děkuji Vám všem,dám Vám po bodu,ale chleba levnější nebude.
iv – nepochopil jsem…o čem to tady s Dr…mluvíte?
Díky.

anonym

Je to velice tezke vysvetlit .. 🙂 Ale ja jsem tady na odpovedich znama tim , ze kdo postoupi o nejakou " pricku " vys ( panove ) , tak si z nich delam potencionalni zenichy. 🙂

  • iv-