Avatar uživatele
kenyrts

jen tak pro nedělní pohodu…

http://jimin7013­.com.ne.kr/mu­sic/50_song_mu­sic_mp3.swf?A­yWwIUCKQ9jcMg4u­usW7R

sedněte si a zavzpomínejte…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, aramah, flodur, Andělé, johana 56, barnajka, Sůwa, briketka10 před 4448 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Opravdu úžasné,rovněž děkuji.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Díky. Poslouchám na etapy. Trocha osvěžení v pochmurném nedělním odpoledni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Jémine, díky moc! Já ač nejsem pamětník, tak spoustu z těch písniček řadím mezi svoje srdcovky a pouštím si je..no, hodně často :)
Zvlášť ti Creedence Clearwater rev. mi udělali radost – někdy mám pocit, že jsem snad poslední, kdo je zná a poslouchá :/
No a Beatles, Mamas & Papas, Paul Anka, Archies, Righteous Brothers..prostě nádhera.
Zrovna mi hraje Simon s Garfunkelem, Sound of Silence: jedna z nejkrásnějších písniček celé hudební historie. Ti dva pánové…to jsou prostě mistři. Neumím vyjádřit slovy, jak moc na mě jejich hudba působí… Zkrátka borci, no :)

Tak děkuju ještě jednou a pěknou neděli i vám :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Díky, to bylo jako pohlazení po duši. Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Supr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

moc pěkný, mám hodně CD z takovou hudbou, poslouchám ji, ale indiánskou rezervaci si hned stáhnu ta mi chybí !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Tak to můj mobilek neotevře ☹.
Muziku ale můžu a vidím, že v tomto bychom si s Barnajkou rozuměli 😁. Mám v mob. Jen výběr, 560 skladeb s názvem The Beatles&další, a v tom je vše co jmenovala. Např. Simon&G. cca 15 kousků 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Omládli jsme,omládli!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek