kenyrts

jen tak pro nedělní pohodu…

http://jimin7013­.com.ne.kr/mu­sic/50_song_mu­sic_mp3.swf?A­yWwIUCKQ9jcMg4u­usW7R

sedněte si a zavzpomínejte…

Nejlepší odpověď
Andělé

Opravdu úžasné,rovněž děkuji.:-)

Další odpovědi
annas

Díky. Poslouchám na etapy. Trocha osvěžení v pochmurném nedělním odpoledni.

barnajka

Jémine, díky moc! Já ač nejsem pamětník, tak spoustu z těch písniček řadím mezi svoje srdcovky a pouštím si je..no, hodně často :)
Zvlášť ti Creedence Clearwater rev. mi udělali radost – někdy mám pocit, že jsem snad poslední, kdo je zná a poslouchá :/
No a Beatles, Mamas & Papas, Paul Anka, Archies, Righteous Brothers..prostě nádhera.
Zrovna mi hraje Simon s Garfunkelem, Sound of Silence: jedna z nejkrásnějších písniček celé hudební historie. Ti dva pánové…to jsou prostě mistři. Neumím vyjádřit slovy, jak moc na mě jejich hudba působí… Zkrátka borci, no :)

Tak děkuju ještě jednou a pěknou neděli i vám :)

Sůwa

Díky, to bylo jako pohlazení po duši. Sůwa

aramah

Supr

briketka10

moc pěkný, mám hodně CD z takovou hudbou, poslouchám ji, ale indiánskou rezervaci si hned stáhnu ta mi chybí !!

www

Tak to můj mobilek neotevře ☹.
Muziku ale můžu a vidím, že v tomto bychom si s Barnajkou rozuměli 😁. Mám v mob. Jen výběr, 560 skladeb s názvem The Beatles&další, a v tom je vše co jmenovala. Např. Simon&G. cca 15 kousků 😁.

flodur

Omládli jsme,omládli!!