borek2021

Byl jen slušný, nebo jsem se mu líbila?

Ahoj. Jak poznat, zda jsem chlapovi sympatická, líbím se mu, nebo je jen prostě slušný? Stala se mi taková situace. Byla jsem si sednout v hospodě s mojí mamkou. Potkaly jsme tam její bývalou spolužačku se synem. Předtím jsem ho vůbec neznala, jen jsem věděla, že je o pár let mladší než já. On hned za mnou přišel a „Ahoj, já jsem xy.“ Podával mi ruku, tak jsem mu také podala ruku a představila se. Koukal na mě a usmíval se. Už jsem se několikrát zklamala, tak si dávám trochu odstup. Díky za rady

Nejlepší odpověď
Edison

Možná se snažil za slušňáka vypadat. Možná i se „zištnými“ oumysly. Kdyby takový byl skutečně, věděl by, že ruku podává žena muži, nikoli obráceně.

Další odpovědi
ivzez

Mladší kluk, který podává ruku?
To tedy moc slušné chování není.

Kdybyste na něj (pochopitelně pouze s jeho souhlasem)
uvedla nějaký kontakt, možná by se za Vás někdo zeptal,
jestli jste se mu líbila.

Můj tip je, že byl rád, že se nemusí nudit s maminkou
a její bývalou spolužačkou.

Reezo

To můžeš poznat docela snadno. Pokud si tě hodně prohlíží, zajímá se o tebe a věci kolem tebe, vyptává se a celkově chce trávit svůj čas s tebou.

Podle mého názoru kamarádství mezi mužem a ženou je jen mýtus. vždy je alespoň jedna osoba z té dvojice, která chce víc než kamarádský vztah, ale může svůj pravý záměr velice dobře skrývat.

DoTazatel

Je celkem buřt, že vám podal ruku a je to to nevhodné (mladí to stejně nevědí – chtějí být milí, zdvořilí, seznámit se, zapůsobit, tak udělají nějaké gesto, která je třeba i proti etiketě – ale to podstatné je, že to nevědí).

Takhle těžko říct, protože toho moc nevíme. Pro nás je to 50 na 50, takže je to možné.

borek2021

vypadam mladší.. ale je fakt, že chlap nepodava holce první ruku.. v tu chvili mi to nějak nedošlo.