balca

Jen dobré zprávy.

Dobrý den,neznáte někdo stránku podobnou např: www.seznam.cz nebo www.idnes.cz,s tím rozdílem,že tam nebudou negativní zprávy(úmrtí,zdra­žování…) ?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Dobro a zlo chodí spolu po světě a jejich síly jsou vyrovnané. A stejně tak by měly působit i zpravodajské servery – což samozřejmě ale záleží hlavně na jejich rozhodnutí.
Doplňuji:
Jinak na iDNES čtu převážně zprávy z kultury, o cestování, hobby a x-man, ale zpravodajství samotné není tak zajímavé – i když „špatné“ zprávy jsou také důležité.

Další odpovědi
www

Takovou stránku neznám.
Dobré zprávy jsou pro mne tudíž žádné zprávy (nemám-li náladu, nečtu je) ! 😁