CallMeNobody

Jemné vlasy- problém

Moje maminka si každý den kulmuje hlavu. Nikdy s padáním vlasů či spalováním jich neměla zkušenosti. Poslední týden se jí však hodně páli, padají ji trsy vlasů a opravdu nevíme co s tím. Vím, že by to dělat neměla, ale alespoň nějakou ozdravnou kůru. Děkuji.
Doplňuji:
A vlasy jí vypadávají a spalují se více na jedné straně, což nechápu

Odpovědi
Adula.57

Ať si je nechá rozpuštěné, aby trochu vydechly. Není dobré každý den žehlit nebo klumovat vlasy, potom se hodně vysušují a konečky jsou roztřepené.

zzzzz

Pokud padají jen v některých místech, může to být alopecie. Je třeba navštívit lékaře. Samoléčba kožních problémů není dobrý nápad.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­lopecie

Může to být také hormonální či gynekologický problém, ale může to být i z nervů. Je potřeba provést vyšetření a tím zjistit příčinu vypadávání.