Avatar uživatele
TajemnySir

Jemné vlasy, jak je změnit?

Zdravím. Mám jemné vlasy.. které mají tendenci mi ležet na hlavě, ke všemu mi rostou špatným způsobem. Vždycky jsem chtěl změnit svůj účes.. a když k tomu teď přišla vhodná chvíle, tak se potácím s problémem. Moje vlasy se nedají nijak upravovat.. tím myslím třeba voskem.. gelem.. lakem na vlasy nebo čímkoliv jiným. Prostě leží a laicky řečeno je je těžké „postavit“ protože pak ani nedrží. Byl jsem v 5. kadeřnictví a nikde mi nedokázali poradit a pomoct.. vždy to vypadalo strašně a stálo to hodně. Abych vám trochu přiblížil můj cíl.. chci vlasy kterým se říká „spiky hair“.. Jenže problém je v mých vlasech.. Máte nějaké tipy jak se s tím vypořádat? Myslím, že je určitě řada lidí, kteří mají stejný problém jako já a ten účes mají.. jinak jsou moje vlasy zdravé.. nejsou mastné.. jsou bez lupů a tak.. ale problém je v úpravě.. Budu vám vděčný za jakékoliv rady.. jestli pomůže šampon nebo něco.. děkuji předem :) Kdyby přecejen někdo nevěděl čeho chci dosáhnout, tak zde je odkaz – http://static­.becomegorgeou­s.com/img/arts/2009/Oc­t/09/1323/shor­t_men.jpg je to jen příklad :))

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4084 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Bohužel, mám špatnou zprávu. Osobní zkušenost s mými velmi jemnými vlasy a bezpočet návštěv u bezpočtu kadeřníků, vyzkoušení mraků různých šamponů, tužidel, gelů, vosků a laků, mě přesvědčila, že s jemnými vlasy nic člověk nenadělá. Prostě visí splihle na hlavě, nepomůže fén, žehlička, po vyfoukání za 5 min už zase leží připláclé k hlavě. Já si pomáhám natáčkami a silným lakem, ale vlasy musí být opravdu silně nalakované, aby aspoň trochu držely tvar a kdo to má pak umývat, když je z mokrých vlasů žvýkačka? Jsem ze svých vlasů smutná a celoživotně otrávená. Ten tvůj vytoužený účes ti prostě držet nebude, musíš se s tím smířit, bohužel

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mé kámošky mají témeř všechny jemné vlasy a
jen krátkým střihem na ježka se změnily jinak ne,
ale já mám husté vlnité :O)
Doplňuji:
jestli je pro tebe tak důležitý ten tvar vlasů
myslím, že už není v módě a vsadila bych
vážně jen na ježoura ten sluší každýmu ..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek