Týna183

Jelikož budu příštím rokem na intru potřebovala bych s sebou buď nový notebook nebo tablet.Co z toho bude lepší?nějaký p

Doplňuji:
*pro a proti,prosím poraďte;-)

Nejlepší odpověď
nikeroska

z mých zkušeností je lepší počítač. Sice se víc pronese, je hlučnější, ale větší obrazovka dělá své.
Tablet je menší což je jeho velké plus. Můj nemá tak silní přijímač wifi tak jako notebook. Nedá se na něm psát všemi 10ti… což je pomalejší, klávesnice k němu je strašně mini a nedá se na ní udržet prstoklad. Ale dá se s ním válet v posteli, bez ohledu na množství prachu, které by se do notebooku dostalo…
Za mě noťas

Další odpovědi
Pajavesa

Urcite budes potrebovat neco napsati – cili notas zaklad, tablet ev. jako doplnek