Kelt

Jeli jste někdy vlakem a museli několikrát přestupovat? Kolikrát?

Tak jsem dneska potřeboval něco zařídit v rámci kraje a směrem tam jsem nastupoval celkem do 5 různých vlaků a zpátky to bylo 4×. A přitom jedna cesta nebyla ani 100 km a jel jsem to 3,5 hodiny. Zpátky jsem chytil rychlík, tak to bylo jen za 2,5 hodiny. Jaké máty vy rekordy a zážitky z cestování? Děkuji

Odpovědi
Kepler

Já jsem letos cestoval na Slovensko třemi rychlíky. S těmi slovenskými to bylo dobrodružství, protože měly vždycky zpoždění (tam i zpět).

Drap

Kdysi při cestě na Slovensko jsem přestupoval asi 5×.

elkon

Nejlepší je lítat raketou, nemusíš přestupovat.