Pavluška

Jeli byste na výlet do Černobylu?

Prý Ukrajina začne v roce 2013 město ostřelovat a zbuduje se nové, takže je v podstatě poslední možnost tyto 2 roky město duchů navštívit…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nejela bych , vím jak vypadá na ostrově Limnos město duchů a to mně stačí. Není oč stát.

Další odpovědi
anonym

Co bych tam dělal? Co bych tam asi tak mohl vidět? Mně stačí,když dvakrát, třikrát do roka
zajdu na svůj hřbitov.

ten který je

Ne nejel bych tam.Mně stačilo když jsem viděl fotografie a viděl pár dokumentů včetně přeživších.Ti mrtví si moc vytrpěli.Za pár let se bude možná jezdit do Madarska,kde praskla hráz a vytekl kal z hliníkárny.Tato turistika je pro mne podivná.

Miroslavst

Ne nejel, jsou přeci hezčí místa u nás nebo ve světě, která se vyplatí navštívit a je to mnohem větší zážitek než mít strach co si z Černobylu přivezu.

anonym

komu se do ruk dostala hra S.T.A.L.K.E.R. už po tom neprahne … http://cop.stalker-game.com/?page=scre­ens

mojitek

mozna jako obyvatel Ostravy-Poruby nebo Chanova-aby se vedelo ze muze bejt jeste krapet hůř..