Kepler

Jeli byste metrem bez kalhot?

https://video­.aktualne.cz/ze-sveta/jizda-nahacu-prahu-opet-zasahla-akce-metrem-bez-kalhot/r~e2ab77­1e35dd11ea82ef0cc47ab­5f122/?utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=dyna­micleadbox&ut­m_content=defau­lt&utm_term=po­sition-0&utm_campaig­n=Aktualne

Nebo si radši počkáte, až to bude metrem nahoře bez?

Nejlepší odpověď
marci1

Sice více než kalhoty nosím sukni, ale klidně jo, mám nové super kalhotky! 🙂

Další odpovědi
Hufnágl

Kdybych byl žena, tak ano.

Edison

Třeba v kiltu? Klidně…

quentos

Proč ne? Podle toho videa to znamená i v trenkách a to v létě dělám úplně běžně…

Drap

Nedělalo by mě to žádný problém.

nyjono

Mít trochu postavu, proč ne?
Další důvod k úsměvu a těch je potřeba víc a víc.

Edison

Pořád si říkám, že Marci je moc zajímavá a simpatická dáma… 😉

Kepler

No to si piš! Je to krystalicky čistá srandistka. A navíc inteligentní!

Kepler

A ještě k tomu mě pravidelně boduje, ovšem se tak děje navzájem. Kdyby byla premiérkou místo železné dámy Tchatcherové, tak Argentincům by tu invazi na Falklandy prostě rozmluvila.

marci1

Ad Edison: Díky. No s tím kiltem by nám to pasovalo. 🙂 A kde mám tvůj bod? 🙂