venkovan

Jeli byste jako dobrovolníci do Tibetu?

Před chvilkou jsem si prohlížel web http://www.bron­tosaurus.cz/ – myslím kalendář akcí, a tam koukám, že jezdí pracovat někam do Indie k hranicím Tibetu. Řekl bych, že to jsou super nadšenci a takoví mají u mne paleček nahoru.
Doplňuji:
Pro Drapa: já tam četl, že je to pro účastníky do 99 let. Takže tam asi nejde tak o věk, ale o přijatelný zdravotní stav pro let do Indie, a pro nějakou přiměřenou práci. A taky a to hlavně o chuť hodit bágl na záda a vyrazit do zajímavé země. Mám pocit, že jsem někde četl, že tam si s dětmi učí, pomáhají na škole apod., to co děláme doma.
No já bych to bral, ale problém u mne je sedět tak dlouho v letadle. Nevydržím půl hoďky, natož hodiny.
Tak si máknu asi někde doma – i tady je sem tam potřeba něco udělat pro úsměv a poděkování.

Nejlepší odpověď
Drap

,Já bych klidně jel. Nepředpokládám ale , že by mne ale na stará kolena vzali

Další odpovědi
Rocker

Kdybych tu neměl dobré zaměstnání a rodinu,jel bych hned.

briketka10

zdravotní mi to zakazuje škoda, jela bych hned :)
Doplňuji:
chybí mi / stav /

hanulka11

Já ne, pro mne by to nebylo – ne že bych nechtěla pomoct ,ale ta oblast ne.

tom004

Jel bych okamžitě. Ale musela by ta možnost být tak před 35 lety. Dnes bych tam spíše překážel. 🙂

pusinka50

No oni ti lidičkové jezdí jen ve svém volnu, jsou to normálně zaměstnaní lidé a jsou to dobrovolníci, tedy bez nároku na odměnu, jezdí, protože je to baví, protože se navzájem znají a jezdí za vlastní peníze někam někomu pomoci, smekám klobouk, ale na cestu peníze nemám

anonym

Na Slovensko by tě to vyšlo levněji. Stačí jít pomáhat cigošům do Tater.