Avatar uživatele
venkovan

Jeli byste jako dobrovolníci do Tibetu?

Před chvilkou jsem si prohlížel web http://www.bron­tosaurus.cz/ – myslím kalendář akcí, a tam koukám, že jezdí pracovat někam do Indie k hranicím Tibetu. Řekl bych, že to jsou super nadšenci a takoví mají u mne paleček nahoru.
Doplňuji:
Pro Drapa: já tam četl, že je to pro účastníky do 99 let. Takže tam asi nejde tak o věk, ale o přijatelný zdravotní stav pro let do Indie, a pro nějakou přiměřenou práci. A taky a to hlavně o chuť hodit bágl na záda a vyrazit do zajímavé země. Mám pocit, že jsem někde četl, že tam si s dětmi učí, pomáhají na škole apod., to co děláme doma.
No já bych to bral, ale problém u mne je sedět tak dlouho v letadle. Nevydržím půl hoďky, natož hodiny.
Tak si máknu asi někde doma – i tady je sem tam potřeba něco udělat pro úsměv a poděkování.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? terry, manon, iceT, johana 56, tom004, Lucijej, briketka10, MonkeyKing před 4158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

,Já bych klidně jel. Nepředpokládám ale , že by mne ale na stará kolena vzali

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Kdybych tu neměl dobré zaměstnání a rodinu,jel bych hned.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

zdravotní mi to zakazuje škoda, jela bych hned :)
Doplňuji:
chybí mi / stav /

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já ne, pro mne by to nebylo – ne že bych nechtěla pomoct ,ale ta oblast ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jel bych okamžitě. Ale musela by ta možnost být tak před 35 lety. Dnes bych tam spíše překážel. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

No oni ti lidičkové jezdí jen ve svém volnu, jsou to normálně zaměstnaní lidé a jsou to dobrovolníci, tedy bez nároku na odměnu, jezdí, protože je to baví, protože se navzájem znají a jezdí za vlastní peníze někam někomu pomoci, smekám klobouk, ale na cestu peníze nemám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na Slovensko by tě to vyšlo levněji. Stačí jít pomáhat cigošům do Tater.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek