faustka

Jeli byste do Mahdie v Tunisku?

byli jsme s manželem 6× v Tunisku, moc se nám tam líbilo. Bylo tam nádherné moře, milí lidé v hotelech a úžasná pohodová atmosféra. Teď jsme 2 roky vynechali a letos v srpnu bychom opět rádi letěli. Nejhezčí oblast Tuniska je Mahdie, je to jako Karibik :). Je to velmi špatné rozhodnutí navštívit tuto zenmi, myslíte, že je to na dovolenou víc nebezpečné, než jinde? Není tady prosím někdo, kdo se z Tuniska nyní vrátil, nějaké poznatky?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lukáš Rusek

jel/a bych

Ano jel bych v současnosti je to tam bezpečné.

Petr47

nejel/a

dudu

nejel/a

Tunisko jsme navštívili těsně před tzv. jasmínovou revolucí a tehdy byli jsme moc spokojeni a necítili se ohroženi. Nyní však tato destinace není bezpečná. Obávat se je třeba nejen atentátníků, ale též hrozbě únosu a požadavku vysokého výkupného.