Elixír

Jek uzavřít výhodnou smlouvu u telekomunikačních společnosti?

Telekomunikační společnosti, mají ve smlouvách odstavec o změně smlouvy po měsíci. Jde o (podvod a zlodějinu) těchto společnosti? Máme možnost uzavřít smlouvu výhodnou pro nás uživatele a jak to udělat, aby nás zase nepodváděli? (Šmejdi)!

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nikdo tě přece nenutí nevýhodnou smlouvu uzavírat. Nepodepisuj nic, s čím nesouhlasíš.

Další odpovědi
Minas

Vždy u operátora udělám velkou scénu, pak ti pčislíbí vše jen aby jsi u nich zůstal, zkus také udělat scénu, nic to nestojí a apoň se pěkně vynervuješ. lepší než jít a někoho zabít..