Elixír

Jak prosadit nový zákon?

Bylo by vhodným řešením opilých a agresivních lidi na veřejnosti, je vozit 30.kilometru do přírody, po lékařské prohlídce zdravotního stavu, ať jdou zpátky pěšky?

Nejlepší odpověď
Drap

Nový zákon můžeš prosadit pouze opřes svého zákonodárce. To co navrhuješ, je však nesmysl.

Další odpovědi
gecco

30 km??
Takže bys je – při hustotě osídlení u nás, vyvezl přes dvě vesnice do sousedního města???
Tak to by se ti tamní obyvatelé pěkně poděkovali…
:-OO

Minas

Bylo by to moc nákladné, fízlové ho hoděj na záchytku a neřešej, tot vše

Lamalam

Pěšky by nešli, cestou by si ukradli nějaké auto.

mosoj

To už se dávno dělalo za minulého režimu, ovšem nikoliv u opilců.