Avatar uživatele
ondra07

Jéjda, omylem jsem uzavřel otázku. Čekám na další odpovědi.

Ahoj všem, mám takový blbý dotaz, ale tak, nikdo není dokonalý. :)
Mám v plánu jezdit na brusle do parku a jde o to, že bych si tam chtěl najít holku, jako seznámit se a tak…
Uvedu příklad: Jezdím v parku kolem dokola a několikrát za sebou se míjím s nějakou pohlednou slečnou, která tam taky bruslí sama..

Jak bych ji teda měl oslovit nebo, co mám říct? Když už bych vedle ní jel.. :)) Jak na ní zapůsobit.

Doufám, že se dočkám nějaké skvělé odpovědi od nějaké slečny.
Děkuji předemAhoj všem, mám takový blbý dotaz, ale tak, nikdo není dokonalý. :)
Mám v plánu jezdit na brusle do parku a jde o to, že bych si tam chtěl najít holku, jako seznámit se a tak…
Uvedu příklad: Jezdím v parku kolem dokola a několikrát za sebou se míjím s nějakou pohlednou slečnou, která tam taky bruslí sama..

Jak bych ji teda měl oslovit nebo, co mám říct? Když už bych vedle ní jel.. :)) Jak na ní zapůsobit.

Doufám, že se dočkám nějaké skvělé odpovědi od nějaké slečny.
Děkuji předem

Doplňuji:
To WWW: ano, tvoje odpověď se mi moc líbí, je to dobrý nápad docela.. přijedu k nějaké holce, zeptám se jí, co má za brusle a zeptám se, jak se na tom jezdí.. pak bych ji mohl někam pozvat a nebo jezdit s ní.. :) To je fajné, děkuji

Ale můžete mi radit i dál..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, Calimë před 4013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

😁:-D:-D
A tak ti sem dám odpověď znovu:
Doplňuji:
Není zač příteli.
Podle zkušeností vysloužilého proutníka se konverzace začíná nejlépe vždy tím, co oba nějak spojuje: kouká do výlohy/o vystaveném zboží, sleduje oblohu/o jevech na obloze, atd. 😁
Pak už uvidíš a hned z první její reakce můžeš odhadnout případný úspěch a upřesnit si svůj další možný postup 😉

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-na-to-v-parku

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Úmyslně jí padni k nohám,pokud možno tak abyste moc nepodřeli,a jak se bude zvedat,tak se snadno seznámíte,nabídneš jí pomoc,doprovod nebo pozvání na zmrzlinu jako omluvu…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Úplně normálně k ní dojeď a zeptej se jí, jestli můžeš jezdit s ní, to je první věta, kterou vyřkneš a ta druhá zní – nevěděl jsem jak se s tebou seznámit, nejdřív jsem chtěl nahrát vlastní úraz, abys mi pomohla, ale radši jsem zvolil normální seznamovačku,…nebo tak něco… hlavně se jí představ, aspoň jednou neplivej na zem a nemluv sprostě 😁, vem si s sebou prachy, abys jí mohl na něco pozvat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Klidně jí řekni cokoliv a když nebude úplný trdlo,tak pochopí že se s ní chceš seznámit a že se ti líbí.A neboj se nervozity,ne všechny holky mají rády -suverény-.Pak dej vědět jak to dopadlo 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

:)
zeptejte se ji, az ji budete mijet :
nedame si zavody ?
.. a nenechte ji vyhrat .. jen pak reknete, ze ji nechate vyhrat az zitra .. !
at vam to vyjde .. !
a kdyz ne ted , na jare a v lete .., tak to pak muzete zkusit i v zime na bezkach :) -iv-

  • iv-

před 4013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek