Mili @

Jejda, co na tohle říkáte?

Nejdelší had světa žijící v zajetí uhynul v úterý večer v zoologické zahradě Columbus Zoo v americkém Ohiu. Krajta mřížkovaná jménem Fluffy, v překladu Chlupáč, se dožila věku osmnácti let a se svou délkou 7,3 metru byla držitelem Guinnessova rekordu.
Ten had byl o metr delší, než můj obývák, hrozná představa!!!!

Nejlepší odpověď
aramah

Ano četla jsem, hadi daleko ode mně mi nevadí.Ale byl krásný.

Další odpovědi
iwetax

Jde o to jak byl tlustej. Jinak děkuji předkům, že se usadili právě zde ,kde nic takovího v přírodě nepotkám.

hanjimka

Trošku dlouhý a hlavně odporný had.Fuj.