Ryči

Jedu služebně do Holandska! Potřebuji s sebou pas? Nebo mi stačí nová Evrobčanka?

Ryči.

Nejlepší odpověď
annas

„Informace o dokladech potřebných k cestě do Nizozemska jsou uvedeny v kapitole Státy a území – Nizozemsko – Cestování – Dokumenty. Z nich vyplývá, že lze použít platný občanský průkaz nebo platný cestovní pas.“

Záleží ma vás, zda si vezmete pas nebo OP, pokud jsou oba doklady platné.

Další odpovědi
Drap

Stačí OP

autacek

Záleží na tom, jaké máš občanství. Občanům států jež jsou v Schengenu stačí platný doklad totožnosti.