therion

Jedu po 18 letech z USA. Mohu si koupit jizdenku v autobuse?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

mozna

U nás je takový blahobyt, že se ve veřejné dopravě neplatí. 🙂

Vítej v bordelistánu.

jpau

nevim

Teda možná 🙂.

V Pražském MHD můžeš ale je to dražší než SMS jízdenka (prostřednictvím lokálního operátora) nebo jízdenka zakoupená v automatu. Jinak v PRG (předpokládám že jinam se k nám z USA nelítá) jsou na zastávkách takové žluté plechové bedny. V tom si koupíš jízdenku. Doporučuji ti tu za 32 Kč – platí 1,5 hod na celé MHD tzn. bus, tramvaj, metro a vlaky ve městě.

U meziměstských spojů většinou jízdenka v busu zakoupit lze.