Supermáán

Jedu na tábor. Děkuji za odpovědi.

Jedu na tábor a jak všichni víte budou tam nějaké ty hodinky volna a já s kamarádkou nevíme čím se tam zabavit.. Poraďte prosím.. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Víš co? Podívej se na předchozí otázky, které se týkají zábavy, když se vy mladí „nudíte“.
Také jsem byla mladá, že bych ale někdy měla problém s tím, co mám dělat, tak na to si opravdu nepamatuji. Zleva i zprava měli sousedé děti v mém věku. Můj den měl jenom 24 hodin a mne pokaždé mrzelo, že jsme měli tolik plánů, že jsme všechno ani nestihli. Navíc jsme museli všichni do jednoho pomáhat i doma.
Na táboře jsem byla dvakrát a tam tedy nuda nebyla, ani když lilo jako z konve. Vedoucí oddílů pro nás měli připravené plány činností i na špatné počasí. Když bylo trochu volna, tak jsme se někde sesedli a povídali si.
Pokud se nudíš, tak tohle vychází z tebe. Zamysli se nad tím, co bys chtěla dělat a na nějakou aktivitu určitě přijdeš.

Další odpovědi
Bedy

Budeš tam mít hromadu jiných nových kamarádů, můžete hrát třeba karty, jen tak si povídat, apod. To mi neříkej, že nevíš, co budeš na táboře dělat. Tam se dá dělat věcí, uvidíš na místě.

marci1

Neboj se, tam se nudit nebudete. Vedoucí vymyslí tolik různých her, vycházek, soutěží, karneval apod., že se Vám bude zdát, že to skoro všechno nestíháte. Ve volnu si o tom všem popovídáte.:-)

bolak

Můžete si házet s balónkem.

Třeba nejdřív budeš házet ty, a ona ho bude chytat do pusy a nosit ti ho, a pak se vystřídáte.